Budowa kościoła

Budujemy kościół!

Prosimy wszystkich ludzi dobrej woli o pomoc w budowie naszego kościoła. Zbudowanie kościoła to ogromny trud całej parafii.

Wpłaty na dokończenie budowy prosimy dokonywać na konto o numerze:

W roku 2016:

• wymianę organów (zrealizowane, od 24 II 2016 !)
    • na instrument: VISCOUNT Domus Jubileum 230
  • położenie pierwszych 500 m2 kostki brukowej przed kościołem (zakończone we wrześniu 2016)
  • wstawienie kolejnych dwóch dużych okien w górnym kościele (zrealizowane w maju i czerwcu 2016)
  • wymianę całej prawej strony okien w dolnym kościele (zrealizowane we w sierpniu i wrześniu 2016),
  • zakończenie spłaty przebudowy wieży (zrealizowane !)

Wiadomości z placu budowy

Trwają prace przy montażu nowych okien po prawej stronie w kościele dolnym. Wszystkim Ofiarodawcom składamy serdeczne "Bóg zapłać". Ofiary na ten cel można jeszcze ciągle składać.

Wszystkich Parafian zapraszamy do odwiedzenia naszej budującej się świątyni w najbliższą niedzielę, 19 czerwca w godzinach od 12.00 do 16.00. Bezpośrednio po Mszy świętej dziecięcej, czyli o godz. 12.00 rozpocznie się koncert uwielbienia naszej Scholi Niebieskiej. Przewidziane są też różne inne atrakcje.

Rozpoczęliśmy montaż kolejnych, dużych okien w górnym kościele. W tym roku zamierzamy wstawić okna w całej widocznej na zdjęciu części oraz wymienić całą prawą część okien w dolnym kościele. Za wszelkie ofiary składamy serdeczne "Bóg zapłać"!

thumb_IMG_3643_1024.jpg

Z radością informujemy, że zakończyliśmy pierwszy etap prac przy układaniu kostki brukowej na placu kościelnym. Z tej okazji Ksiądz Proboszcz zaprosił na uroczysty obiad na plebani panów, którzy przez prawie miesiąc społecznie wykonywali te prace na rzecz wspólnoty parafialnej. Ciąg dalszy prac w czerwcu. Można jeszcze składać ofiary na nowy materiał.

W poniedziałek, 18 kwietnia rozpoczęśliśmy prace przy układaniu kostki brukowej na placu przed kościołem. Bardzo dziękujemy ks. Andrzejowi Bemowskiemu za ofiarowanie naszej Parafii 500 m2 materiału. Zapraszamy do wspólnej, społecznej pracy od poniedziałku do soboty od godz. 9.00.

Z przyjemnością informujemy, że od 24 lutego 2016 roku mamy w kościele nowe organy.