Jako Polacy wierni Chrystusowi i Jego Matce Maryi, która jest naszą Królową, przeżywamy kolejne Boże Narodzenie w życiu Ojczyzny, parafii i naszych rodzin.

Inny to czas – trudniejszy, wymagający głębokiej wiary i miłości do Bożej Dzieciny. Tylko On – Jezus Chrystus narodzony w Betlejem może dać nam radość.

Tylko ludzie pełni Bożej miłości mogą uczynić nasze domy i miejsca, w których przebywamy, pełnymi pokoju i nadziei. Jedynie Jezus w Eucharystii może nas przeprowadzić przez ten trudny i niebezpieczny czas.

Tylko we wspólnocie Kościoła, parafii możemy odnaleźć ratunek i perspektywę na lepsze jutro: tu, na ziemi i szczęście wieczne w niebie.

Wszystkim wiernym naszej Parafii życzę bliskości Chrystusa narodzonego w Betlejem, opieki Maryi i wsparcia św. Józefa.

Ksiądz Proboszcz