Ogłoszenia
Ogłoszenia duszpasterskie PDF Drukuj Email

27. Niedziela Zwykła, 5 X 2014


Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za złożone w minionym tygodniu ofiary i deklaracje przeznaczone na potrzeby i przebudowę naszego kościoła. W najbliższą niedzielę przypada II niedziela miesiąca. Wszystkie ofiary, które złożymy na tacę będą w całości przeznaczone na przebudowę wieży kościoła.

Nabożeństwo różańcowe w niedzielę, wspólne dla wszystkich rodzin o godz. 17.30. W dni powszednie różaniec dla dzieci o godz. 17.30, dla młodzieży, a obowiązkowy dla kandydatów do bierzmowania w piątek o godz. 19.30, dla dorosłych po Mszy św. o godz. 8.00 i o godz. 19.30.

Msza święta zbiorowa za zmarłych w piątek o godz. 8.00 i 18.00. Intencje można przynosić do zakrystii.

Spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św. we wtorek o godz. 19.00, w programie konferencja i wspólny różaniec.

Msza święta dla młodzieży klas III gimnazjum i ich rodziców – w niedzielę, 12 października o godz. 15.00.

Doroczny różaniec ulicami naszego osiedla w najbliższą niedzielę, 12 października o godz. 20.00. Rozpoczniemy przy ul. Róży Ostrowskiej 4 a zakończymy przy ul. Współczesnej.

Informujemy, że chorych, u których ks. Dariusz nie był z powodów zdrowotnych w październiku, odwiedzi z posługą sakramentalną w listopadzie.

Franciszkański Zakon Świeckich zaprasza na spotkanie w najbliższą niedzielę, 12 października po Mszy św. o godz. 8.00.

Spotkanie „Semper Fidelis” dnia 6 października po Mszy św. o godz. 18.00.

Hospicjum im. Ks. E. Dutkiewicza po raz kolejny organizuje kurs wolontariatu opiekuńczego. Rozpocznie się on 15 października o godz. 17.00 w siedzibie Hospicjum przy ul. Kopernika 6.

Przypominamy, że do dnia 12 października można oddać głos na projekty Budżetu Obywatelskiego. Szczegóły na tablicach ogłoszeń.

Szkoła Podstawowa nr 39 prosi o wsparcie inicjatywy „Siłownia pod chmurką” przez oddanie głosu na ten projekt. Szczegółowe informacje na plakatach i ulotkach, które po Mszach św. o godz. 11.00 i 13.00 będą rozdawali rodzice z dziećmi.