Ogłoszenia duszpasterskie PDF Drukuj Email

XXIII Niedziela zwykła, 7 września 2014 r.

1. Składamy serdeczne "Bóg zapłać" za złożone w minionym tygodniu ofiary i deklaracje przeznaczone na potrzeby i przebudowę naszego kościoła. W najbliższą niedzielę przypada II niedziela miesiąca, wszystkie ofiary, które złożymy na tacę, będą w całości przeznaczone na przebudowę wieży.

2. Przy wyjściu z kościoła zbierane są ofiary na chrześcijan poszkodowanych w wojnie w Iraku.

3. Jutro, w poniedziałek 8 września, święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. Dodatkowe msze św.: o 9.00; dla dzieci o 17.00 - będzie to rozpoczęcie przygotowań do I Komunii Św.; dla młodzieży i dorosłych o 18.00.

Po mszy św. wieczornej cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.30.

4. Spotkanie Kościelnej Służby Mężczyzn "Semper Fidelis" i ministrantów seniorów jutro po mszy św. o 18.00.

5. Uroczysta msza św. dla rodziców dzieci klas II rozpoczynająca przygotowanie do I Komunii św. - we wtorek o 19.00.

6. Msza św. zbiorowa za zmarłych w piątek o godz. 8.00 i 18.00. Przed wieczorną mszą św., o 17.30, różaniec za zmarłych. Intencje można przynosić do zakrystii.

7. Spotkanie popielgrzymkowe, pielgrzymów którzy z ks. Zbigniewem byli w Rzymie, odbędzie się 12.09. (w piątek) na mszy św. o 18.00.

8. Franciszkański Zakon Świeckich zaprasza w sobotę, 13.09., na Eucharystię o godz. 8.00, w czasie której przeżywać będziemy uroczystość przyjęcia do profesji wieczystej naszych sióstr: Ewy, Danuty i Jolanty.

9. W sobotę 13 września kolejny dzień czuwania fatimskiego. Modlić się będziemy w intencji pokoju na Ukrainie i na całym świecie. Program czuwania: 18.00 - msza św.; 19.30 - Różaniec fatimski; 20.30 - nabożeństwo ekspiacyjne; 21.00 - Apel Jasnogórski i procesja z figurą Matki Bożej.

10. W przyszłą niedzielę - 14.09., po mszy św. o godz. 8.00, Franciszkański Zakon Świeckich zaprasza, na spotkanie Wspólnoty Franciszkańskiej.

11. Akcja Katolicka zaprasza na pielgrzymkę autokarową do Częstochowy w związku z uroczystościami Matki Bożej Różańcowej - w dniach 4-5 października . Zapisy na plebanii.

12. Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę do Gidl, Zakopanego, Słowacji, Ludźmierza, Wadowic, Kalwarii Zebrzydowskiej, Wieliczki, Łagiewnik, Częstochowy w dniach 8-12.10.2014. Koszt 720 zł. Zapisy u ks. Zbigniewa..