Ogłoszenia duszpasterskie PDF Drukuj Email

XVII Niedziela zwykła, 27 lipca 2014 r.

1. Witamy wszystkich gości przebywających na urlopach i wakacjach na terenie naszej parafii i życzymy miłego i Bożego wypoczynku.

2. Składamy serdeczne "Bóg zapłać" za złożone w minionym tygodniu ofiary i deklaracje przeznaczone na potrzeby i przebudowę naszego kościoła.

3. Msza św. na pożegnanie pielgrzymów grupy biało-fioletowej Gdańskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę dzisiaj o godz. 16.00. Po mszy św. składanie bagaży.

4. Adoracja Najświętszego Sakramentu w poniedziałek od godz. 19.30 do 20.30.

5. Nabożeństwo ku czci Jana Pawła II we wtorek o godz. 17.30.

6. Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w środę o 8.30 i o 17.30.

7. Akcja Katolicka zaprasza na pielgrzymkę śladami św. s.Faustyny i św. o.Maksymiliana w dniach 21-24.08.2014. W programie m.in.: Uniejów, Świnice Warckie, Pabianice, Łódź, Niepokalanów, Płock. Zapisy na plebanii.

8. Organizujemy pielgrzymkę do Gidl, Zakopanego, Słowacji, Ludźmierza, Wadowic, Kalwarii Zebrzydowskiej, Łagiewnik, Częstochowy w dniach 8-12.10.2014. Koszt 720 zł.

Zapisy u ks. Zbigniewa.

9. Przy wyjściu z kościoła jest dostępny wakacyjny numer Biuletynu Parafialnego.