Ogłoszenia duszpasterskie PDF Drukuj Email

XVI Niedziela zwykła, 20 lipca 2014 r.

1. Witamy wszystkich gości przebywających na urlopach i wakacjach na terenie naszej parafii i życzymy miłego i Bożego wypoczynku.

2. Składamy serdeczne "Bóg zapłać" za złożone w minionym tygodniu ofiary i deklaracje przeznaczone na potrzeby i przebudowę naszego kościoła. Wszystkie ofiary, które dziś złożymy na tacę będą w całości przeznaczone na przebudowę wieży.

3. Adoracja Najświętszego Sakramentu w poniedziałek od godz. 19.30 do 20.30.

4. Nabożeństwo ku czci Jana Pawła II we wtorek o godz. 17.30.

5. Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w środę o 8.30 i o 17.30.

6. Wyjazd pielgrzymów do Łeby w czwartek, 24 lipca: 8.00 - msza św.; 8.50 - wyjazd.

7. W piątek 25 lipca w liturgii wspominamy św. Krzysztofa – patrona kierowców i podróżujących. W naszej parafii w tym dniu modlimy się o bezpieczną jazdę jak również o rozsądek kierowców. Po Mszy św. o godz. 18.00, przed kościołem, poświęcimy pojazdy.

8. Zapisy na Pieszą Pielgrzymkę z Gdańska do Częstochowy we wtorek i czwartek od godz. 15.00 - 18.00 w biurze parafialnym.

Msza św. na pożegnanie pielgrzymów grupy biało-fioletowej Gdańskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę w przyszłą niedzielę o godz. 16.00. Po mszy św. składanie bagaży.

9.W przyszłą niedzielę masz parafianin o. Arkadiusz będzie głosił Słowo Boże na mszach św.

10. Akcja Katolicka zaprasza na pielgrzymkę śladami św. s.Faustyny i św. o.Maksymiliana w dniach 21-24.08.2014. W programie m.in.: Uniejów, Świnice Warckie, Pabianice, Łódź, Niepokalanów, Płock. Zapisy na plebanii.

11. Organizujemy pielgrzymkę do Gidl, Zakopanego, Słowacji, Ludźmierza, Wadowic, Kalwarii Zebrzydowskiej, Łagiewnik, Częstochowy w dniach 8-12.10.2014. Koszt 720 zł.

Zapisy u ks. Zbigniewa.

12. Przy wyjściu z kościoła jest dostępny wakacyjny numer Biuletynu Parafialnego.